Yönetimden

YÖNETİMDEN

Günümüz iş dünyasının yolculuk etmekte olduğu dönem iş ve iletişim uygulamaları açısından her zamankinden daha hızlı değişim ve dönüşüm dinamiklerini içerisinde barındırmaktadır. İnternet ve bilişim teknolojilerinin sağladığı ivme yönetimin stratejiden pazarlamaya, üretimden tasarıma her alanına farklı değişim ve gelişim imkanları kazanmasını sağlamıştır. Yeni teknolojilerin iş yapma modellerini hızlı bir şekilde değiştirmeye talip olmasıyla birlikte değişime ayak uydurma hızı gün geçtikçe daha büyük önem kazanmaya devam ediyor.

Farklılaşmanın ve değişimin odağında ilerleyen iş hayatında uygulamalarda standart ve klasik formüller ve kalıplar uzun vadeli sürdürülebilirlik kavramına hayat vermekten oldukça uzak kalmaktadır.

Şirketlerin müşterilerin bakış açılarını, hizmet taleplerini ve satınalma tercihlerini yakalayabilmedeki performansları, tüketicileri ile geçirdikleri iletişim yolculuğunda proaktif içgörünün nabzını ne kadar iyi tutabildikleri ile ölçülmektedir.

Stratejilerin, projelerin, bireysel gelişim hedeflerinin, markalaşma ve pazarlama süreçlerinin istenilen performans seviyelerini yakalayabilmesi ancak gündemin en iyi şekilde takip edilmesi güncel bilginin vizyoner bakış açısına entegre edilmesinin yaratacağı sinerji ile gerçekleştirilebiliyor.

Hanersman Yönetim Danışmanlığı Araştırma ve Pazarlama LTD ŞTİ, iş süreçlerini bir bütün olarak görmekte, etkinlik, verimlilik, yaratıcılık, mühendislik yaklaşımı, stratejik bakış açısının şirket ve bireylerin sürekli gündeminde yer alması gerekliliğine çözüm paydaşı olmak amacıyla kurulmuştur.

Araştırma ve sürekli gelişim odaklı vizyonumuzla etkili İletişim, karşılıklı anlayış, müşteri odaklılık ve profesyonel yaklaşım ilkelerimizi bir araya getirdik.

Sürekli gelişim bakış açısı ekseninde araştırma ve sorgulayarak öğrenmenin gerekliliğine inanan, başarının detaylarda saklı ipuçlarında olduğunun farkındalığıyla anlamlı bilgi elde etmeye en yüksek önceliği veriyoruz. Konsantrasyon, bilgi ve disiplinin gücüyle iş süreçlerinize katma değeri yüksek hizmet seviyesi sağlayan çözüm ortağınız olmamız dileğiyle…

Saygılarımla

Ecehan ERSÖZ
Kurucu
HANERSMAN Yönetim Danışmanlığı
Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri

Pazarlama ve Marka Danışmanlığı

Marka İsmi yaratılması, hedef kitle analizi, markanın tüketiciyle iletişim kurma tarzı, fonetik, yerel veya global faaliyet hedefi gibi farklı unsurların bir arada değerlendirilmesini kapsayan bir süreçtir....

Ayrıntılı Bilgi

Strateji ve Yönetim

Rekabette var olabilmek rakipleri iyi analiz etmek, potansiyel hamlelerini öngörebilmek, pazardaki yeni uygulamalardan haberdar olmak uygulamaya almakta ...

Ayrıntılı Bilgi

Pazarlama ve Satış Yönetimi

Şirketlerin başarılı olmasında pazarlama ve satış fonksiyonlarının büyük rolü vardır. Günümüzde pazara odaklı stratejiler belirleyemeyen, sektörel ve küresel değişimlere, müşterinin sesine odaklanmayan, pazar beklentilerini...

Ayrıntılı Bilgi

Proje Yönetimi

Şirketlerin hedeflerine en üst düzeyde uyum sağlayabilmesi, değişimin gereklerini yerine getirebilmesi, zaman planına uyum sağlayabilmesi, maliyetlerini kontrol altına alabilmesi proje yönetiminin etkin uygulanması ile mümkündür.

Ayrıntılı Bilgi

Finansal Yönetim

İşletmelerde bir çok pozisyonda finans bilgisine sahip olmak stratejik karar alma, şirket değerlendirme ve rakibi analiz etme konularında avantaj sağlamaktadır.

Ayrıntılı Bilgi

Süreç İyileştirme

Süreç iyileştirme ve geliştirme işletmelerde değer yaratmayan işlemlerin azaltılmasını sağlayan bir süreç yönetimi aşamasıdır.

Ayrıntılı Bilgi

Kişisel Gelişim ve Liderlik

İş hayatında performansımızı ve başarımızı en üst seviyeye çıkarabilmek, aynı işi daha kısa sürede ve daha iyi yapabilmek, yetkinliklerimizi etkin kullanmak...

Ayrıntılı Bilgi

Bilişim ve Yeni Nesil Teknolojiler

Hologramlar, vücut biyosensörleri, giyilebilir teknolojiler, nanotek elbiseler, nesnelerin interneti, yüzey bilgisayarlar, bulut bilişimin giderek artan önemi gibi daha bir çok konu bizi gelecek ...

Ayrıntılı Bilgi